רקע קפה 1
coffe-bg2

העולם יותר יפה

אם שותים כוס קפה...

coffee-3

עולם הקפה

הכל על קפה
במקום אחד

כל האמת על קפסולות קפה

//כל האמת על קפסולות קפה

כל האמת על קפסולות קפה

בשנים האחרונות הפכו הישראלים יותר בררניים בהקשר של מוצרי מותרות שונים. אם בעבר כולנו היינו רוכשים בגדים מאותו המותג ושותים את אותו הקפה הרי שכיום רשתות אופנה רבות מעטרות את הקניונים, וגם את הקפה שלנו אנחנו יכולים לשתות במגוון של דרכים וטעמים. מכונות הקפה שפרצו לחיינו בשני העשורים האחרונים הביאו איתם בשורה מענגת במיוחד של טעמים, סוגים, וארומות מעניינות שהופכים את חווית הקפה שלנו לייחודית יותר.

מאין הגיע האספרסו?

ראשית חשוב להבין שמולדת קפה האספרסו היא באיטליה. איטליה הביאה לעולם את הבשורה המדהימה שנקראת קפה אספרסו, שמשמעותו קפה מידי. מדובר בתהליך מהיר שבו בלחץ גבוה נדחסת אבקת הקפה הטחון אל המים וכך נוצר קפה חזק ומשכר. אספרסו הוא כמובן בסיס להכנת משקאות אחרים כמו לטה ומקיאטו או שהוא משקה בפני עצמו. ניתן להוסיף חלב מוקצף ברמות שונות או לוותר על החלב וכך ליהנות רק מהקפה האיכותי.

כל אחד יכול למצוא את הסגנון  שאהוב עליו ואת השיטה הנוחה עבורו להכין את הקפה הטוב ביותר. מי שמעוניין להכין את הקפה מאלף ועד תו, יכול להתחיל בהכנתו כבר משלב הטחינה. ניתן לטחון את פולי הקפה במטחנה ידנית או חשמלית, מה שמוסיף ארומה נפלאה כבר בשלב זה ובכך ניתן להנות מטריותו של הקפה. מי שברשותו לעומת זאת מעט זמן יכול להכין את הקפה במהירות על ידי קפסולות קפה שהכנת הקפה באמצעותן היא מהירה ולא מלכלכת. מכונות של קפסולות קפה מתאימות בעיקר למשרדים ולמקומות שבהם נדרשת הכנה מהירה, אך כיום רבים האנשים שמחזיקים מכונת קפה בביתם ולא בשל מהירות ההכנה אלא בשביל החוויה שבהכנת הקפה המיוחד לעצמך, מגוון האפשרויות ושלל הטעמים מספקים לך הרבה יותר מרק קפה רגיל שאותו הכרנו ואליו היינו רגילים, היום ניתן להתנסות בטעמים אחרים ולהרחיב את האופקים.

יתרון נוסף של קפסולות קפה הוא בכך שהן מייצרות הרבה פחות לכלוך. קפסולת קפה מאפשרת לקבל אם כן תוצאה איכותית במיוחד בזמן קצר ועם מעט לכלוך. יתר על כן, קפסולות קפה מאפשרות לשמור על הקפה טרי זמן רב, מה שמייתר תוצאה איכותית במיוחד. ניתן לרכוש כמות גדולה של קפסולות ברכישה מרוכזת וכך ליהנות מקפה טעים במיוחד, טרי ובעל ארומה מדהימה במשך זמן רב. כדי ליהנות מסוג כזה של קפה יש צורך לרכוש מכונה שעובדת על קפסולות קפה. מכונות כאלה ניתן למצוא במגוון של סגנונות ובטווחי מחיר שונים. המכונות מספקות לך נגישות ומידיות לא משנה מה השעה או איזה יום אתה יכול לשלוף קפסולה ולהנות מקפה אמיתי ממש כמו בבית קפה.

חשוב גם לציין שלכל אחד טעם אחר ולא כולם אוהביי אספרסו אז בשבילכם ובשביל המגוונים תשמחו לשמוע כי יש קפסולות קפה בטעמים ואף בניחוחות שונים, מה שמשדרג את המשקה וגם יכול לגרום למי שלא אוהב קפה להתאהב בו.

.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment