רקע קפה 1
coffe-bg2

העולם יותר יפה

אם שותים כוס קפה...

coffee-3

עולם הקפה

הכל על קפה
במקום אחד

סיקור קצר על מאמר מקיף בנושא בוק בת מצווה מעיניי הצלם

//סיקור קצר על מאמר מקיף בנושא בוק בת מצווה מעיניי הצלם

סיקור קצר על מאמר מקיף בנושא בוק בת מצווה מעיניי הצלם

כשהורים פונים לצלם בשביל שיעשה עבור הבת שלהם בוק בת מצווה, הם חושבים שזה משהו די פשוט, משהו סטנדרטי שהוא יכול לייצר תוך כדי תנועה, שכן מדובר בסך הכל בצילומים של הילדה במקום כזה או אחר. 

אך זה הרבה מעבר לכך. בשביל להפיק בוק בת מצווה צריך לחשוב על לא מעט פרטים ויתרה מזו, צריך לקחת בחשבון, מי הלקוח ומה הוא מצפה לקבל. נכון מי שמשלם על הבוק זה אומנם ההורים אך בסופו של דבר, הלקוח של הצלם הוא הבת, הוא רוצה שהיא תהיה מרוצה, זו המטרה שלה. שכן היא זו שמצטלמת והיא זו שתציג את הבוק בפני חברותיה ובני משפחתה. 

על כן, כשצלם ניגש לעבודת צילום בוק בת מצווה, עליו לבחון שורה ארוכה של נקודות שיכולות להשפיע על תהליך העבודה שלו וכמובן על התוצר הסופי שהוא יספק. בין אם זה מבחינת לוקיישנים, מועד הצילומים, אופי הצילומים, כיצד הוא בונה סיפור שלם אותו הוא ירצה להציג, בעזרת הילדה, דרך התמונות שלו. בתוך הסיפור הזה, לא רק הילדה אמורה להשתלב, אלא גם דמויות אחרות שאמורות להצטלם איתה, למשל, ההורים, הסבים והסבתות, האחים והאחיות, חברים ועוד. 

>קבלו טיפים לצילום בוק בת מצווה

מה צריך בשביל להיות צלם איכותי

לא כל אחד יכול להיות צלם ובטח שלא כל אחד שהוא צלם יודע לעבוד עם ילדות בנות 12 ולהפיק עבורן בוק בת מצווה. צריך להבין את הראש, צריך להבין את הכוונה, צריך לדעת מה אפשר לבקש ומה לא, מה אפשר לצלם וכיצד. 

באופן טבעי, גם אם הילדה אמורה להיות מרוצה מהבוק, הרי שנקבעים כללים ברורים מה לצלם וכיצד ביחד עם ההורים, אשר אמורים גם להיות נוכחים בזמן הצילומים, הן בשביל להשתתף, הן בשביל לעזור והן בשביל להקל על הילדה בצורות שונות. 

בסיכומו של דבר, צילומי בת מצווה ובפרט בוק, זה אחד האמצעים לתעד את האירוע, אירוע חד פעמי שכמוהו לא יחזור. לצלם יש משמעות וחשיבות רבה באופן בו האירוע יתועד. 

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment