מגשי אירוח

היום ניתן למצוא יותר ויותר חברות קייטרינג, המציעו מגשי אירוח ללקוחות שלהן. במקום לשלם על מלצרים שיסתובבו באירוע שלכם או על עמדות חלוקה של המנות השונות, ניתן פשוט לשלם על מגשי אירוח מבית קייטרינג התאנה ולספק לאורחים מאכלים מיוחדים בהגשה עצמית. כל אורח יוכל לגשת לשולחן ולבחור את סוג המנה המועדף עליו, תוך כדי בחירה מתוך מגשי אירוח שונים. מדובר על הגשה עצמית בסגנון בופה, המתאימה במיוחד לאירועים פרטיים כגון חתונות, בריתות, בר או בת מצווה, שבן חתן וכדומה. כמובן שגם אירועים עסקיים יוכלו להרוויח ממגשי האירוח, היות וניתן להזמין סוגים שונים של מגשים, בהתאם לאופי האירוע. למשל, אם מדובר על אירוע עסקי בשעות הבוקר, עדיף יהיה להשקיע במגשי אירוח קלילים יותר, מאשר אירוע שייערך בשעות הערב.

מגשי אירוח – שפע של מנות מושקעות 

היום ניתן לבחור מתוך מגוון עצום של מנות שונות, המוגשות בתוך מגשי אירוח מעוצבים ומושקעים. יש לציין כי המגשים מהווים למעשה את כלי ההגשה עצמו, ולכן אין צורך לבזבז זמן על העברת המנות לצלחת ייעודית. כל אחד יכול לבחור לעצמו את סוגי המגשים המתאימים ביותר לאירוע שלו, החל ממגשים מכילים פינגר פוד יוקרתי ואלגנטי ועד למגשים המכילים כריכים עבור ישיבת הצוות של העובדים. למשל, ניתן להזמין מספר מגשי אירוח שיכילו כדורי גבינה בצבעים ובמילויים שונים. מדובר על מנה מפנקת ומיוחדת, שתוכל להתאים לאירוע קוקטייל, חתונה יוקרתית או אירוע חברה מושקע במיוחד. כמו כן, ניתן למשל להשקיע במגש אירוח המכיל תאנים הממולאים בגבינות, קרוסטיני פטה או קרוסטיני עזים או כמובן כוסיות מללפון ממולא. אוהבי המאפים ישמחו להזמין מגש אירוח המכיל שקיקי פילו, פרחי פילו במילוי קשוקה ומיני מאפים במגוון רחב של טעמים שונים. כמו כן, ניתן להתפנק גם בגלגלי טורטיה מעוצבים הממולאים בטונה, סביח או גבינת עזים.

>בדקו גם https://www.teena.co.il/index2.php?id=15&catId=1&lang=HEB

לסיכום, מגשי אירוח מהווים את הבחירה המושלמת לכל סוג של אירוע, כולל אירועים פרטיים ואירועים עסקיים כאחד. כל אחד יכול לבחור את סוג המגשים המתאים ביותר לאירוע שלו, כאשר ההמלצה היא לערבב בין סוגים שונים כדי לאפשר מגוון רחב יותר.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment