רקע קפה 1
coffe-bg2

העולם יותר יפה

אם שותים כוס קפה...

coffee-3

עולם הקפה

הכל על קפה
במקום אחד

שבו בנחת – סידורי הושבה לאירועים

//שבו בנחת – סידורי הושבה לאירועים

שבו בנחת – סידורי הושבה לאירועים

אם אתם חוגגים אירוע בקרוב, בטח חשבתם על המון דברים, זה מתחיל בהתארגנות ראשונית, חיפוש מקום לחגוג בו את האירוע, לסגור מול צלם חתונות, תקליט ועוד המון נותני שירות נוספים.

אבל בתוך כל הבלגן וההכנות האלו, עולה נושא חשוב מאוד והוא סידורי הושבת האורחים, אולי החלק החשוב ביותר באירוע שלכם.

החשיבות של סידורי הושבה

בהרבה מאוד מקרים, אנשים שחוגגים אירוע חושבים שאולי אפשר לוותר על כל נושא סידור ההושבה, מהסיבה הפשוטה שהם מאמינים שכל אחד ימצא את המקום שלו לשבת באופן אוטומטי ויסתדר להתמצא לבד.

אבל המציאות היא שונה הרבה יותר, לסידורי הושבה יש משמעות מאוד גדולה וחשובה והיא זאת שתהפוך את האירוע שלכם להיות נוח ומיוחד עבור האורחים שלכם.

החוויה של האורח באירוע שלכם, אם נניח עכשיו אורח מגיע לאירוע, מיד עם סיום קבלת הפנים הוא נאלץ למצוא את עצמו מחפש מקום לשבת בתוך האולם, וכל זה קורה שבמקביל עוד מעל 300 אנשים עושים את אותה פעולה יחד איתו.

כמובן שהכל ייעשה בנימוס וכל אחד ימצא את המקום שהוא יוכל לשבת בו, אבל זה מעמיד את האוחר שמגיע קצת במצב לא נעים.

הוא מנסה למצוא מקום נוח, מקום שהוא לא מקום תפוס או שמור למישהו מהחברים או מהאורחים של אחד מהצדדים.

במקרה כזה עולה החשיבות של סידורי הושבה, והיא יוצרת לאורחי את ההרגשה הנוחה שהוא יודע בדיוק לאן הוא צריך להגיע לשבת ולא יוצרת לו בלבול או תסכול של חיפוש מקום לשבת בו באירוע.

אז נכון, סידורי הושבה הם חשובים מאוד, הם נותנים לאורח שלכם להיות יותר נינוח ולהתנהל בצורה יותר נוחה באירוע, אבל סידורי הושבה צריכים להיות בצורה מושלמת ולא רק לפי הכוונה היכן כל אחד יושב, במסגרת סידורי ההושבה צריכים לקחת בחשבון מי ישב עם מי באותו שולחן, בכדי שגם הדינמיקה בשולחן תהיה נוחה עבור כל אלו שיושבים יחד באותו השולחן.

בנוסף לכף חשוב לוודא שאכן על כל השולחנות יש מספרי שולחן בצורה שניתן לראות ולזהות באופן ברור את השולחן, שמספרי השולחנות מסודרים בדיוק באופן שתכננתם אותם.

סידורי שולחנות לא חייבים להיות רק לפי סדר הושבה, אפשר לעשות את זה גם בדרך יותר נוחה ופשוטה, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט לשים שילוט על השולחן.

הזמנתם לאירוע חברים מהעבודה, משפחה או חבירים מהלימודים, פשוט מאוד שימו שילוט על השולחן עליו הכיתוב "חברים מהעובדה של" או לרשום את שמות המשפחה של המשפחה הקרובה אותה תרצו להושיב באותו שולחן.

מקרים בהם אין צורך בסידורי הושבה

לא כל אירוע מחייב סידורי הושבה, שמדובר על אירועים קטנים כמו למשל ברית מילה בראשון לציון, אתם יכולים להסתפק או בכמה שלטים או שגם זה לא מחייב.

ובטח שאירוע כזה גם לא מחייב סידורי הושבה, יש לך סיבה פשוטה.

סידורי הושבה

באירועים מסוג ברית מילה, מדובר על אירועים קטנים, בהם לכל היותר יש כ – 100 מוזמנים, מה שהופך את ההושבה לקצרה ופשוטה מאוד, בנוסף אירועים כאלו הם גם אירועים שבהם האורחים הם קרובים מאוד.

באירועים קטנים בדרך כלל קיימת יותר אינטימיות ואורחים שמגיעים לאירוע הם הרבה יותר קרובים, וזה מה שמקל עליהם למצוא את המקום שלהם לשבת או בכל מקום שבו הם ישבו הם יוכלו ליצור קשר עם האנשים הנוספים שנמצאים איתם בשולחן.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment