רקע קפה 1
coffe-bg2

העולם יותר יפה

אם שותים כוס קפה...

coffee-3

עולם הקפה

הכל על קפה
במקום אחד

כך יזכרו את מסיבות ההשקה שלכם

//כך יזכרו את מסיבות ההשקה שלכם

כך יזכרו את מסיבות ההשקה שלכם

כדי שהאורחים שלכם לא יוכלו לשכוח את המסיבה שארגנתם להם, כדאי מאוד להבין וללמוד כמה דברים, רגע לפני שלב ההזמנות לאירוע. אירוע טוב הוא זה שייחרט היטב בראשם של המוזמנים. נסו את ההמלצות שלנו.

כך יזכרו את מסיבות ההשקה שלכם |

בין אם אתם עורכים מסיבה סוערת או התכנסות קטנה, אתם וודאי תרצו שהאורחים שלכם ייהנו מאוד ממנה. על ידי ביצוע הכנות בסיסיות והזמנת קבוצה דינאמית של אנשים, תוכלו להבטיח שהאירוע שלכם יהיה חתיכת הצלחה.

אירוח או מסיבה טובה עם בר אלכוהול להשקות, כולל הכנה רבה, כך שאם תקבלו הכול מוכן מראש, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי לכם ולאורחים שלכם יהיה זמן טוב לחגוג את כל הלילה ללא יותר בעיות וחוסרים.

איך עושים אירוע לחברים? |

הזמינו את חבריכם, וודאו שאתם מזמינים רק כמה שיותר אנשים שאתם יכולים לנהל ולשלוט במצב בכל רגע נתון. כשאתם שולחים הזמנות, נניח שכולם הולכים להגיד כן במקום להזמין טונות של אנשים ולקוות שרק סכום מוגדר יוכל לשמש אתכם בו.

אתם תמיד יכולים לשלוח הזמנות נוספות אחר כך. בקשת עזרה מצוות שמבין בהפקת אירועים כמו באתר
https://dreamteambar.co.il/ , היא דרך נהדרת לעזור לכם לתכנן אוכל, שתייה ואירועי מסיבה שונים.

איך להביא אנשים לאירוע שלכם? |

הודיעו לאנשים אם הם יכולים להביא את משפחותיהם או חבריהם עם הודעת "אחד פלוס אחד", או להוסיף ש"משפחה וחברים מוזמנים" ולצרפם להודעת הדוא"ל, הכרטיס או הזמנת האירוע.

שקלו את סוג המסיבה שאתם רוצים בעת שליחת ההזמנות. אם אתם רוצים שיחה קרובה יותר מאשר אירוע בומבסטי, אולי תרצו להגביל אותה ל 8 – 12 אנשים. אם אתם רוצים מסיבה גדולה וגועשת, אתם תגדלו הרבה יותר.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment