מגשים מוכנים לאירועים

בשנים האחרונות ניתן לראות טרנד חדש בעולם הקייטרינג, מגשים מוכנים לאירועים. כאן מדובר על מגשים המגיעים על כלי הגשה דקורטיביים ואלו אשר יכולים להפוך כל אירוע לחגיגה של טעמים וריחות.

 sandwich

מגשים מוכנים לאירועים- כל היתרונות באחד

  • תקציב- ניתן להתאים את כמות המגשים ואת סוגי המזונות בהם לתקציב הקיים ברשותכם. בנוסף, ניתן פשוט לפרט לחברה מהו אופי האירוע, מהי כמות האנשים המוזמנת אליו ומה התקציב שלכם וחברת המגשים המכונים תדאג לספק לכם מגשים מלאים בכל טוב ביום האירוע ובשעה הנוחה לעסק שלכם.
  • התאמה- מגשים מוכנים מראש מתאימים לאירועים עסקיים ופרטיים. אם החלטתם לערוך מהיום למחר פגישה של אנשי עסקים במשרד ניתן יהיה להזמין מהחברה מגש מוכן מלא בסנדוויצ'ים וירקות טריים אשר יותירו רושם על הלקוח ועל העובדים. בנוסף, מגשים אלו אידיאליים לאירועים קטנים ובינוניים בבית, אם מדובר על מסיבת הפתעה ליום הנישואין, ערב קוקטיילים, ערב גבינות ויין ועוד.
  • היצע- ניתן לבקש הרכבים שונים של מזונות באותו מגש. ההיצע עשיר וכל לקוח יבחר במה הוא מעוניין. ניתן לבחור במגשי פירות טריים, פירות יבשים, מגשי כריכים, מגשי גבינות איכותיות וזיתים וזוהי רק תחילתה של רשימה משכנעת וטעימה מאוד של מזונות.
  • עיצוב- כל אחד מודע לכך כי הגשה של אוכל חייבת להיות הגשה אסתטית ומרשימה. לכן, מושם דגש רב על מגשים מוכנים לאירועים. המגשים דקורטיביים, האוכל מונח על המגש בצורה מעוררת התפעלות ותמיד יש התאמה וגיוון של צבעים אשר מגרים את בלוטות הטעם ומותירים רושם נפלא בקרב כל המוזמנים.

נוסחת הפלא- סיכום

מגשים מוכנים לאירועים הם נוסחת הקסם עבור כל אירוע פרטי או עסקי בסדר גודל קטן עד גדול. כאן כל שצריך לעשות הוא להתקשר, לומר מהו התקציב שלכם, מהו סוג האירוע ובאילו שעות הוא עתיד להתרחש והחברה כבר תשלח לכם מגשים מלאי כריכים בשריים כשרים, כריכים חלביים ומגוון מזונות נוספים.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment