רקע קפה 1
coffe-bg2

העולם יותר יפה

אם שותים כוס קפה...

coffee-3

עולם הקפה

הכל על קפה
במקום אחד

4 עיסויים שיעזרו לכם להפיג מתחים

//4 עיסויים שיעזרו לכם להפיג מתחים

4 עיסויים שיעזרו לכם להפיג מתחים

עיסוי לגוף, או בשם האהוב על הישראלים של פעם, מסאז' טוב לגוף… זהו טיפול בהחלט מפנק אך גם עשוי לתרום ולסייע לריפוי, להעניק רוגע ולהפיג מתחים. העולם המטורף אשר בו אנחנו חיים בהחלט מספק לנו הרבה מאוד מהמוצר הזה המכונה מתח ואנחנו רגילים לכך כי ההתמודדות לשנו היא עמוסה בסטרס. אך כאן אנחנו באים להציע לכם חלון אוורור, מעין תחנת יציאה אשר תאפשר לכל אחד ממכם לקחת את ההפוגה הרצויה ולנוח מעט תוך הרפיה עמוקה של כל הגוף שייהנה מתחושה של שחרור והקלה של המתחים.

איזה עיסויים אתם מכירים?

יש הרבה מאוד סוגים של עיסויים. יש מגוון ענק של אפשרויות במיוחד אם אתם פונים אל מכון מקצועי המציע את השירות של עיסויים מכל הסוגים לכל מיני מצבים. כך למשל יש עיסוי מיוחד שנועד לנשים בהיריון ויש עיסוי מיוחד המתאים לספורטאים. יש עיסויים רפואיים ויש עיסויים מפנקים עם אבנים חמות.

מעבר לכך יש את העיסויים המתבצעים באמצעות שמנים ארומתרפיים ויש את העיסויים שהגיעו אלינו מהעולם הגדול. כמו עיסוי שבדי, עיסוי תאילנדי ועוד ועוד.

אנחנו כאן על מנת להציע לכם את העיסויים שנועדו להפגת מתחים. מי אינו זקוק לסוג כזה של עיסוי שירים את ידו…

עיסוי כתפיים וגב

אנשים הסובלים ממתחים בחיי היום יום ולא ממש משנה מה הסיבה, נוטים לא פעם התלונן על כאבים באזור הצוואר, הכתפיים, הראש והגב העליון. הכאבים הללו נוצרים בגלל המתח הרב אשר בו שרוי האדם כאשר בלי משים הוא מכווץ ומעמיס הכול על כתפיו המתכווצות. הכאבים הללו לא תמיד ייעלמו מעצמם. עיסוי טוב ישחרר הכול.  

עיסוי בשמן ארומתרפי – תורם במיוחד להרגעה.

שיאצו – מסייע מאוד בהפגת מתחים.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment