רקע קפה 1
coffe-bg2

העולם יותר יפה

אם שותים כוס קפה...

coffee-3

עולם הקפה

הכל על קפה
במקום אחד

אייס קפה – המרענן הרשמי של הקיץ

//אייס קפה – המרענן הרשמי של הקיץ

אייס קפה – המרענן הרשמי של הקיץ

חודשי הקיץ הישראלים חמים מאוד ובעלי אחוזים גבוהים של לחות אשר גורמים לתחושת חום וזיעה. בכדי להתגבר על התופעה, בתי קפה רבים מעמידים לרשותם של הלקוחות מאווררים המתיזים מים, בכדי לשמור על תחושת הבילוי בחוץ ולא במקום סגור.

כמו כן הישראלים מאוד אוהבים קפה מכל סוג ובכל צורה אפשרית. אייס קפה הוא המרענן הרשמי של הקיץ הגורם גם לתחושת רעננות, ערנות וטעם ממכר באופן חיובי. אייס קפה מיוצר מאספרסו, חלב וקרח המוגש לאחר ערבול בבלנדר. ישראלים משלבים שתיית אייס קפה במהלך הבוקר, צהריים וערב. תמציות הקפה מופקות על ידי קלייה וטחינה של פולי קפה אשר תורמים לקפאין בקפה.

גם בריא?

הקפה ידוע גם כמשקה עם סגולות בריאותיות אשר נמצאות בתוך פולי הקפה, הוא מומלץ לפני פעילות גופנית בכדי להמריץ את הדם ולהעלות את הדופק. הקפה מפחית דיכאון, שורף סוכרים ומומלץ למניעת סכרת מסוג 2.

שדרוג הקפה שלכם

הישראלים אוהבים לתבל את האוכל שלהם ולשדרג את השתייה שלהם, אייס קפה ניתן לשדרג גם בעזרת אלכוהול. בדי להכין אייריש קרים המצרכים להם אנחנו זקוקים הם שמנת מתוקה, וויסקי, סוכר וקפה מפילטר. אופן ההכנה קל ופשוט, כל שעליכם לעשות הוא לשפוך לכוס זכוכית גבוהה קפה מפילטר, להוסיף סוכר, 40 מ"ל של וויסקי ולסיום מזיגה של שמנת מתוקה וקרה. מערבבים ומקבלים אייס קפה אייריש קרים טעים ומרענן.

סוגי אייס קפה

כמו כן, אייס קפה איכותי הוא קפה במרקם אוורירי ונמס בפה שלא משאיר ברד בסיום השתייה. יש כל מיני סוגי אייס קפה, יש כבדים הנוטים למרקם של מילשייק ויש כאלו הנוטים למרקם הברדי. בבתי קפה רבים תוכלו גם למצוא אייס קפה דיאטטי שבדרך כלל משפיע מאוד על הטעם הידוע והמוכר של אייס קפה. אם כבר שותים אייס קפה אז שותים אחד אמיתי שלא משאיר טעם לוואי בפה אלא טעם של עוד. אייס קפה ללא סוכר עם חלב דל שומן מכיל כ-90 קלוריות כאשר באייס קפה ללא סוכר עם חלב רגיל יש 240 קלוריות. תעשו לבד את החשבון ותחליטו כיצד בא לכם לרענן את היום החם שלכם.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment