מיתוג אירועים? איך תמתגו את החתונה שלכם?

המטרה של זוגות רבים היא ליצור אירוע חתונה, שהוא מיוחד ולכן הם חושבים על רעיונות יוצאי דופן שיתרחשו בחתונה כמו נגנים מפתיעים, הופעה של זמר אורח ועוד.

מיתוג אירועים 

אחד הטרנדים המובילים הוא מיתוג של האירוע. יצירה של קו עיצובי המאפיין את בני הזוג כמו לדוגמה האהבה המשותפת שלהם לים, לטיולים בחו"ל או לרכיבה על סוסים.

בני הזוג בעזרת אפשרויות העיצוב באתר, מכינים אופציות של עיצוב עד לבחירת העיצוב הנראה להם שהוא הנכון ביותר עבורם. ראו למשל עיצוב אלבום לחתונה עם wedesign.

מי שמתקשה בהכנת העיצוב או מרגיש שאינו מספיק מוכשר, נעזר בצוות היצירתי של החברה אשר כולל מעצבים גרפיים מוכשרים. הם מציעים לבני הזוג כמה סקיצות שמתאימות לחשיבה שלהם, כך שיבחרו מתוכן את המיתוג המוביל שהוא המייצג אותם. 

באמצעות מיתוג זה, יוכנו כמה פריטים כמו ההזמנות המושקעות לחתונה הייחודית הכוללות את כל המידע על המיקום ומועד החתונה, כך גם המעטפות המעוצבות בגודל התואם את מידותיה של ההזמנה. כמו כן דף נחיתה הכולל את התאריך בו יתקיים האירוע החשוב – save  the date. בנוסף האורחים שיגיעו לאולם, ייהנו מתפריט האירוע שיודפס על הדף הממותג וכך גם פתקיות ההושבה והשילוט של מספרי השולחנות השונים. 

בידול מול אירועים אחרים 

תפקידו של המיתוג הוא לבדל אירוע זה מאירועים דומים אשר מתרחשים אצל בני משפחה או חברים. בני הזוג בוחרים את הקו המוביל בעיצוב כמו לדוגמה איור הומוריסטי שלהם ולאורך כל המוצרים המודפסים רואים איור זה, העובר כחוט השני בכולם.

בדרך זו הם יוצרים גרפיקה בולטת, או צילום יוצא דופן שמאפיין אותם ומעלה חיוך עבור כל מי שמקבל את ההזמנות הייחודיות והפריטים הנלווים באירוע עצמו.

>בדקו גם עיצוב אלבום לברית באתר we design

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment