כל מה שצריך לחתונה אונליין

חתונה היא אירוע משמח מאד אך כרוך באין ספור התרוצצויות, פגישות וישיבות. כדי לצמצם את העומס, אפשר להיעזר באתר האינטרנט ולבצע באמצעותו שיחות עם ספקים שונים, כדי לסגור עלויות ומועדים וכך לצמצם את הצורך בכל כך הרבה פגישות, בדקו את ספקים לחתונה Bebride.

כל מה שצריך לחתונה – אונליין

בשיטה החדשה בני הזוג עוברים על אתר האינטרנט ורואים כמה וכמה הצעות בכל תחום. אם לדוגמה הם מחפשים צלם, הם נכנסים לקטגוריה הרלוונטית, רואים צילומים של כל אחד מהספקים המציעים לתת שירות לזוגות ומגיעים למסקנה, מי הוא הצלם הנכון ביותר עבורם.

הם שולחים לו הודעה, מעדכנים על מועד האירוע והמיקום הגיאוגרפי כדי לוודא שהוא פנוי במועד זה ושיוכל להגיע לאירוע. השלב הבא הוא קביעת דפוסי העבודה כמו לדוגמה כמה מצלמות וידאו יהיו באירוע, מצלמת רחף, רחפן, כמה צלמי סטילס וצלם מגנטים. כמו כן יתואם נושא צילומי הטראש דרס בחוף הים ומיקום הצילומים בערב החתונה לפני ההגעה לגן האירועים. השלב הבא הוא סגירת העלויות. ברוב המקרים בני הזוג והצלם מוצאים את שביל הזהב ומסכמים על מחיר ספציפי. כולם מאשרים זאת בחתימה על ההסכם וכך בני הזוג יודעים שנושא הצלם סגור וכעת עליהם להתקדם לנושא הבא.

בחירת ספקים לאירוע 

בדרך דומה הם בוחרים את הדיג'יי לאירוע, את מעצבת הפרחים לחופה, את ההפקה שתטפל בהעברת ההזמנות ובדיקת נתוני ההגעה של האורחים, את שמלת הכלה (בדקו שמלות כלה יד שניה) ואת חליפת החתן. 

בקטע הקולינרי חייבים להגיע לטעימות ולכן מתאמים את המועד הנוח ומגיעים למטבחו של השף, כדי לקבל החלטות לגבי המנות השונות שיוגשו למשתתפי החתונה.

כאשר מבצעים הזמנות רבות on line חוסכים זמן רב ומייעלים מאד את שיטת העבודה.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment