אילו מגשי אירוח מתאימים לאירועים עסקיים

כל אירוע אשר אליו מתאספים אנשים, דורש תקרובת ודרוש כיבוד קל או כבד.

כאשר מדובר באירוע עסקי, הרי שברור כי חובה לארגן כיבוד מתאים. כי אירוע עסקי הוא אירוע מכובד מאוד מצד אחד ומצד שני מדובר באירוע אשר מחייב תקרובת והגשת מנות של אוכל מהסיבה הפשוטה כי יש להשביע את רעבונם של האורחים היושבים משך שעות ארוכות במהלך האירוע העסקי.
מחפשים מגשי אירוח בהרצליה? קאנאפס ישמחו לתת לכם שירות

אז אם כשמודבר באירוע כמו חתונה, בר מצווה או כל אירוע מהסוג הזה, הרי ברור כי יש להכין מנות אוכל ברורות וידועות מראש, אוכל אשר יוגש בהדגשה אישית לכל סועד, הרי שבאירועים עסקיים הסיפור הוא שונה לחלוטין. באירועים אלו צריך לדאוג לכיבוד שלא יתפוס הרבה מקום באולם האירוע. האוכל גם צריך להיות קליל ונוח להגשה בלי שיהיה צורך להפוך את כל המקום למסעדה. כאן נכנסים לתמונה מגשי האירוח.

כאן נשאלת השאלה, מה יהיה הכיבוד אותו נגיש באותם מגשי האירוח?

אילו מגשי אירוח מתאימים לאירועים עסקיים?

מגשי האירוח המתאימים לאירועים עסקיים יכולים לכלול למעשה כמעט כל סוג של אוכל. המקובל ביותר אלו הן מנות הפינגר פוד. מדובר במנות מהודרות ומוקפדות אשר מונחות על גבי המגש וכל סועד יכול לבוא ולקחת. זה יכול להיות כריכונים קטנטנים, זה יכול להיות עוגיות מושקעות. זה יכול להיות גם מגשי פירות או מגשי ירקות וזה גם יכול להיות סושי מדויק ומרשים. אפשר גם ללכת על כיוון בשרי ולהכין מגשים עם מנות קטנות בשריות. למעשה האפשרויות רבות ומגוונות והכול יכול להתאים כאן.

חשוב להקפיד על התאמת המנות בהתאם לסגנון הציבור והאורחים בהתחשב בטעמים שלהם, בהתאם לכשרות המועדפת עליהם וגם בהתחשב בעונה בו מתקיים האירוע.

מומלץ לבדוק גם: קייטרינג חלבי לבר מצווה בקאנאפסLike this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment