מאיפה הכי כדאי להזמין מגש פירות בהרצליה?

הזמנת מגשי פירות הפכה לפופולרית מאוד בשנים האחרונות למגוון רחב של אירועים: ימי הולדת, אירועים משפחתיים חברתיים ועסקיים, וגם ליולדות שמקבלות ביקורים בבית החולים. חברות המתמחות בתחום מציעות מספר גדול של פירות באיכות גבוהה במיוחד והתאמה אישית לפי רצונותיו של הלקוח. הפירות מגיעים טריים וארוזים תוך זמן קצר והופכים את האירוע לנעים יותר, בכל שעות היום. את ההזמנה כדאי לבצע מחברה שממוקמת קרוב ככל האפשר אליכם, וזאת כדי למנוע עיכוב בגלל פקקי תנועה או בעיות התמצאות אחרות. איחור לאירוע עלול להוביל לעוגמת נפש רבה  ולבזבוז כספים. אם האירוע נערך בהרצליה או סביבתה, כדאי צאוד להזמין מגשי פירות מהרצליה.

בחירת מגשי הפירות

לפני ההזמנה כדאי לברר עם החברה האחראית מה יהיה תוכן המגש ולברור את הפירות לפי הטעם וההעדפה. החלוקה המוקבלת היא למגשים של פירות אקזוטיים, פירות הדר פירות טרופיים ועוד. אפשר לקבל פירוט ועלויות מהחברה ואפשר כמובן גם להרכיב מגש בהתאמה אישית על ידי סימון הפירות הרצויים. כדי להפתיע את האורחים ולהעניק להם חוויה מיוחדת – כדאי להשתמש בפירות פחות פופולריים בארץ כמו אנונה פיטאיה וקובו, אבל יש לשמור גם על היצע הכולל פירות פופלריים כמו ענבים תפוזים תותים ומנגו, וזאת מתוך התחשבות במי שאינו מעוניין בטעימות חדשות. גודל המגש הוא פונקציה של מספר הסועדים ולכן אם כולם מוכרים לכם – ניתן להפתיע אותם.

סיכום ההזמנה

כמות המגשים שיוזמנו תלויה כמובן במספר הנוכחים באירוע, ואם מדובר במספר שאינו סופי – כדאי להזמין כמות לפי תסריט שבו כולם יגיעו ואז כולם ייהנו. בכל מקרה, אסור שהפירות ייגמרו מהר בשל הביקוש ויותירו אנשים מאוכזבים מכך שלא הספיקו לאכול אותם.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment