קייטרינג לחתונה בטבע – כל מה שאתם צריכים להפקת האירוע במקום אחד

הפקת אירועים לכשעצמה יכולה להיות דבר מאתגר. כאשר זה מגיע לאירועים בטבע הדבר הופך מאתגר אף יותר. יש הרבה דברים לדאוג להם: מחשמל ותאורה, דרך במה וציוד ואז אטרקציות, אוכל ואנשי מקצוע שונים. במקרה של חתונה למשל בו בני הזוג רוצים ליהנות בראש שקט מהאירוע וגם כך יש להם כמה סידורים משלהם לסדר כמו הזמנות, רכישת חליפה ושמלה, טבעות, להזמין רב ואף לעשות בוק צילומים לקראת האירוע המרגש – טוב לשכור חברה מקצועית שתוכל להפיק עבורכם את כל היתר.

חתונה בטבע עם חברת מאסטר מיט:

חברת מאסטר מיט הינה חברה המתמחה בשירותי קייטרינג בשרי לאירועים אך לא רק. החברה מספקת שירותי הפקת אירועים מא' ועד ת' ויודעת לארגן אירועים בשטח ברמה הגבוהה ביותר. ברשות החברה כל מה שצריך כדי להפיק את האירוע המושלם עבורכם, בין אם מדובר בחתונה או בכל אירוע אחר ובכל סדר גודל. אם אתם חוששים לגבי ארגון אירוע בטבע בשל המחסור בחשמל, בתאורה, ציוד, כלים וכל מה שצריך – אתם יכולים להיות רגועים כעת כיוון שאנו נבצע את כל ההכנות עבורכם.

קייטרינג מופלא לאירוע שלכם:

חברת מאסטר מיט תציג לכם קייטרינג לחתונה בטבע כפי שטרם ראיתם בחייכם. מגוון רחב של מנות ראשונות, עיקריות, קינוחים, סלטים, פירות והכול בשפע וכל טוב. תוכלו לבחור מבין תפריט מגוון ואיכותי כאשר ההתמחות של הצוות שלנו היא בבשר. החברה מטפלת בבשר החל משלב הרכישה והיישון, דרך התיבול והטיפול בטמפרטורה הנכונה הן בהחזקת חומרי הגלם והן בהכנת הבשר וצלייתו. לכל סוג נתח יש טמפרטורת צלייה מומלצת, תבלון שמתאים לאותו סוג בשר והכול כדי לרצות אתכם ואת הלקוחות שלכם.

אפשרות לקונספט מיוחד וייחודי:

מחפשים קונספט מיוחד לאירוע החתונה שלכם בטבע? מה דעתכם להפוך את החוויה לפרהיסטורית מיוחדת? בשילוב שולחנות, מפות ואזורי ישיבה מכובדים כמובן נוכל לדאוג לאזור ישיבה מיוחדת מסביב למדורות המפוזרות בשטח האירוע בהן נעשה שימוש לצורך צליית בשר על המדורה ממש כמו בתקופה הפרהיסטורית. בנוסף לכך יהיו מנצלים ועמדות צלייה עם אנשי מקצוע מנוסים עבור מנות בשריות נוספות, שולחנות עם סלטים, קינוחים ושתייה. חוויה מעצימה וטעימה שתהפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment