עוגת בת מצווה מפוארת

אירוע השיא בחייה של כל ילדה צעירה הינו בת המצווה. היא מחכה ומצפה לו עוד שנים קודם הגיעה לגיל 12. אין ספק כי מדובר באירוע משמעותי והורים רבים בוחרים להשקיע רבות על מנת לאפשר לבתם לחוות אותו בדיוק כמו שהיא מדמיינת לעצמה. לרוב אירוע מעין זה ילווה בשמלה יפה ומפוארת, ריקוד מיוחד או שיר אותו מבצעת כלת בת המצווה וחברות רבות אשר מגיעות לשמח אותה. אך אין ספק שגולת הכותרת של האירוע, כמו של אירועים רבים, היא ללא ספק העוגה. בשנים האחרונות ניתן לראות עוגות מעוצבות גדולות, מרשימות, מפוארות וכמובן טעימות אשר מציינות בדרך היפה ביותר כי מדובר באירוע חד פעמי.

עוגות בת מצווה מיוחדות

אין ספק כי לעוגה תפקיד משמעותי בכל אירוע, אנו כבר יודעים כי אין חגיגה בלי עוגה. אם בעבר העוגות היו פשוטות, מצופות בשכבת קצפת או שוקולד ועליהן מספר סוכריות צבעוניות כיום ניתן למצוא עוגות שונות לגמרי המעבירות מספר מדויק- אנחנו הכוכבות האמיתיות כאן. ניתן לעצב עוגה בכל דרך או צורה בה תבחרו. ניתן למצוא עוגת בת מצווה מפוארת של קומה אחת, שתי קומות ואף יותר, הקישוטים הפכו לרבים ומגוונים יותר, החומרים בהם משתמשים הפכו איכותיים יותר מה שמשפיע באופן ישיר הן על טעמה של העוגה וכמובן על הנראות שלה.

הייחודית של עוגות בת מצווה כיום היא שהן מאפשרות לכלת השמחה לשקף את האופי הייחודי שלה ואת האישיות שלה דרך העוגה. עוגות רבות מאפשרות להוסיף עליהן קישוטים העשויים בצק סוכר. כל ידי בצק סוכר ניתן ליצוק כל צורה עליה תחשבו. מדובר בחומר הניתן להשתמש בו בדיוק כמו פלסטלינה ובכך ליצור מגוון רחב של דברים. כך למשל ניתן ליצור את דמותה של כלת בת המצווה, פריט המעיד על תחביביה או כישוריה ועוד. בנוסף, בעזרת יצירה בשוקולד ניתן להוסיף את שם הילדה, ליצור קישוטים מעניינים המושכים את העין ולהפוך גם את העוגה הפשוטה ביותר למושלמת.

אין ספק כי הבחירה בעוגת בת המצווה הינה בחירה משמעותית כיוון שבסופו של יום אין מדובר רק בעוגה פשוטה אלא זוהי דרך להעביר לעולם מסר ברור האומר- זאת אני.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment