קריקטורות לאירועים – לצאת מהאירוע עם מזכרת מדליקה

במידה ויש לכם אירוע שעומד להגיע חשוב שהמוזמנים לאירוע יחוו פעילות מהנה כלשהי במהלך האירוע, וכתוצאה מפעילות חווייתית זו יצאו האורחים עם מזכרת ייחודית ומגניבה ובכך יזכרו את האירוע שלכם כאירוע בלתי נשכח בזכות אותה אטרקציה מיוחדת. למענכם ולמען האירוע הקרב ובא הבאנו עבורכם רעיון נחמד שיכול לשדרג את האירוע שלכם פי כמה וכמה.

קריקטורות לאירועים, לא עוד סתם אטרקציה!

קודם כל נבהיר ונסביר מה זה קריקטורה. אז קריקטורה למעשה היא איור/ציור המציג את הדמות בציור בצורה מופרזת ומוגזמת במידה מסויימת ובגוון ייחודי. הצורה המופרזת בא מוצגת הדמות שבקריקטורה לא באה במטרה לפגוע וללעוג לאותו אדם אלה שההפך הוא הנכון וכל מטרתה היא לבדח את האדם בציור לשעשע אותו ולגרום לו לחייך.

איך זה עובד?

אל האירוע שלכם מגיע אומן המומחה בציור של קריקטורות לאירועים, האמן יושב לו בפינה קבוע מהרגע שבו הוא מגיע לאירוע ועד לסוף זמנו ובמשך הזמן שבו הוא נימצא באירוע, מזמין אליו האומן את האורחים השונים לשבת למולו במשך כמה דקות בלבד, לאחר זמן ההמתנה מקבל האורח ציור אשר בו הוא הדמות המרכזית בציור ובכך מנעים את זמנם של האורחים בצורה משעשעת וחוויתית.

למה זו אטרקציה מבריקה?

מעבר לעבודה שהפעילות הנ"ל היא כיפית ומשעשעת היא גם מתאימה לכל גיל ולכן יכולה להיות פעילות רלוונטית למגוון רחב של אירועים שונים לגילאים שונים. בנוסף כחלק מהקריקטורה מוסיפים למטה בצד את שמו של חוגג האירוע והתאריך כך שגם אותנו יזכרו ומי העניק להם את המתנה הזו. יתרה על זה כל אחד מקבל קריקטורה שונה מהשני מה שגורם למזכרת להיות ייחודית עבור כל אחד.

> לעוד מגוון אטרקציות לאירועים כנסו לאתר של מג'יק בן!

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment