פיצוחים בריאים

בריאות הוא ערך רב חשיבות. ככל שנפנים יותר שצריך להתייחס אליו ביום יום, ולא רק כאשר מתגלים מחושים, כך באמת נשיג בריאות טובה יותר. התזונה היא מרכיב כל כך משמעותי בנושא הבריאות, מה שמסביר למה אנשים רבים משקיעים אנרגיות ומשאבים רבים בהרכבת תפריט מזין ובריא באמת. בכל תפריט בריא ונכון יש התייחסות לכל המרכיבים התזונתיים הנחוצים. זה כולל חלבונים, ירקות, שומנים ופחמימות. הדגש הוא על יחס נכון בין כלל המרכיבים הללו – על מנת לספק לגוף את כל מה שהוא צריך לקבל.

מה מספקים פיצוחים לגוף שלנו?

פיצוחים בריאים מכילים מרכיבים נחוצים ומועילים ביותר. כמובן שלכל מוצר יש את היתרונות הבריאותיים שלו ואת המאפיינים שמייחדים אותו. זו הסיבה לכך שנכון לגוון ולצרוך סוגים שונים של פיצוחים. כך אנחנו מספקים לגופנו מגוון מרכיבים ממקורות תזונתיים שונים.

על העיבוד ועל הבריאות

התייחסות חשובה מאוד היא ביחס לתהליכי העיבוד שהפיצוחים עוברים עד שהם מגיעים אלינו. יש פיצוחים טבעיים, כאלו שעוברים קילוף או פריסה, ניקוי או סינון ולא מעבר. אלו לרוב יהיו בריאים במיוחד ולא יכללו בתוכם מרכיבים בלתי רצויים. לעומת זאת, פיצוחים שעוברים קלייה יכללו גם מרכיבים לא רצויים. לרוב זה מלח בכמות גבוהה, שמן בכמות מוגזמת, סוכר או תבלינים נוספים. אמנם אם יש חשיבה על הבריאות, התהליכים הללו ינסו לשמור ככל האפשר על האיכות המקורית של הפיצוחים, אך בכל זאת יהיה תמיד נכון לבחור פיצוחים טבעיים לחלוטין. כלומר כאלו שלא מכילים מרכיבים אחרים מלבד למוצר הטבעי כפי שהוא צמח בטבע. כמו כן יש תהליכי עיבוד מסוימים שלא מוסיפים חומרים לא רצויים למוצר, אבל כן משפרים את הטעם, את הפריכות ואת החוויה שלנו כשנאכל ונפצח.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment