על מה חשוב להקפיד במסגרת הפקת כנסים מקצועיים?


תכנון וארגון מקצועי, של כנס או כל סוג של אירוע עסקי, צריך לתת למבקרים הוויה של אירוע חד פעמי בנושאו, אשר משלב מטרה, ייחודיות וקסם מקצועי מתפרץ.

הפקת כנסים דורשת גיבוש רעיון אחיד, על מנת ליצור אירוע בעל השפעה, שמניע ומפתח רצון בלקוחות פוטנציאליים, קולגות ואנשי עסקים ליצור קשר, ובכך לפתוח כמה שיותר אפשרויות של קידום העסק בצורה אפקטיבית.

בכל כנס יש צ'ק ליסט שחייב לעבור עליו ולסמן וי, בשביל לאפשר אירוע ללא תקלות, וכמובן השקט הנפשי של מארגן הכנס. אבל, יש ברשימה דברים מסוימים שנמצאים בכל רשימה שאסור לפספס אותם:

רושם

איזו חוויה תרצו שהמבקרים בכנס ייקחו איתם?

כשאנשים עוזבים כל סוג של מקום, הם בעיקר לוקחים איתם את החוויה הכללית יותר מאשר התוכן.

חשוב להשקיע בתוכן איכותי, אך יש לשים דגש מאוד חזק על התפאורה, הרכב האנשים, דוברים מעולים, מקום איכותי ואירוח עם השקעה. להמשך קריאה בנושא הפקת כנסים מקצועיים

זמן

במידה ויום הכנס יהיה תאריך מסוים בעל חשיבות גדולה, היענות להגעה תרד.

כשבוחרים תאריך לכנס, חייב להתייחס לכל האירועים האחרים שיש במשך השנה.

האם זה חול מועד? האם מתקיים כנס אחר באותו הנושא? האם יש אירוע גדול כלשהו?

תבדקו מה הזמן הנכון שמתאים לא רק לכם, אלא לכולם, בשביל לאפשר מקסימום הגעה לכנס שלכם.

אוכל

מזון הוא בהחלט חלק משמעותי בכל אירוע. אם רוצים להפוך כנס לאירוע מדובר יותר, צריך לזכור שגם האוכל מדבר את המילים שלו פה. כנס רציני יכלול בתוכו מאכלים איכותיים, מלאים כל טוב.כדאי לבחור קולינריה מדויקת לאירוע, אם אפשרי, ואם לא – תשתמשו בשירותי אוכל מגוונים ועשירים, שהמבקרים ירגישו שהשקיעו בהם. מידע נוסף באתר https://kldltd.com/he/

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment